Avantajlar

30 SANİYEDE SAHA KİRALA DESEK NEDERSİNİZ!

Sen de arkadaşlarınla futbol oynamak istediğin halı sahayı bulmakta zorlanıyorsun değil mi? İstediğin saatte, istediğin semtte ve istediğin fiyatta halı sahayı bulmak tam bir işkence. Onlarca telefon görüşmesi yapmak zorundasın. Sahaya gittiğinde nerede ve nasıl bir yerle kaşılacağın ise tam bir muamma. Duş var mı? Otopark var mı? Eldiven kiralıyorlar mı? Bunları bilmiyorsun.

Bunları ancak kapora vermek için sahaya gittiğinde görebilirsin. Ama onun için de boşuna zaman harcayıp sahaya gitmen gerek. Üstelik kapora vermeden maçını garantiye alamazsın. :)

Peki bütün bunları ve daha fazlasını halisahamerkezin'de görebilirsin desek? Üstelik sırf kapora vermek için sahaya gitmek derdini de bitirdiğimizi söylesek? Ozaman Rezervasyon Yapmak İçin Hemen Bizi Ara ! Sadece 30 saniyede istediğin sahada maçın hazır.

 

GÜVENİLİRDİR

Halisaha Merkezi, iki taraf arasında kurduğu özel sistem ve sürekli operasyon takibi ekibi sayesinde son derece güvenilirdir.

ÇÖZÜM ÜRETİR

0850 535 24 98  nolu müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla bütün sorunlarınıza hızlıca çözüm üretiriz.

GÜNCELDİR

Sürekli sizlerden gelen talepler doğrusunda uygulamamızı günceller, isteklerinize en uygun düzeyde, hızlıca cevap vermeye çalışırız.