Hakkımızda

ilk ve tek en büyük halı saha merkezi topluluğunda, halı saha sevenlerine futbol oynama ve zevk alma deneyimini en üst düzeyde yaşatabilme, futbodan keyif alarak oynama ve haz alma misyonu ile 10.10.2017 tarihinde Süleyman BÖYÜR tarafından kurulmuştur.

 

Halı sahalarda oluşan yer bulma sıkıntısı ve yanlış anlamaları ortadan kaldırmak amacıyla tasarlanmıştır. Halı saha merkezinde, herkes futbol tutkusu için üye olabilir, yer kiralayabilir ve yeni takımlarla tanışma fırsatı sağlayabilir. Halı saha merkezinin en büyük gücünü sisteme bağlı halı sahaların 7/24 her an elinizin altında olmasıdır.


Halı saha merkezini kullanırken, tüm halısahaların elinizin altında olduğundan dolu, boş yerleri ve abonelikleri görmek, size yeni bir seçenek sunuyor. "Hangi saatlerde oynayabilirim" ve "Hangi günlerde karşılaştırma yapabilirim" gibi sorularınızı sistemle beraber yanıtlayabilirsiniz. İster Türkiye geneli fiyat karşılaştırması yaparsınız, isterseniz şehirler arası takımınız ile karşı takıma karşı oynama fırsatı yakalarsınız. Bu tamamen size bağlı. Büyük düşünmeli ve hayal gücümüzün sınırlarını genişletmelisiniz.


Halısahamerkezi.com'da:
Kişisel bilgilerinizi düzenliyebilir, rezerve durumlarınıza göz atabilir, oluşan takımları görebilir, üyeler arasında mesaj yöntemiyle konuşabilirsiniz. Halı sahaların genel bilgilerine ulaşabilir, adres ve telefonlarına ulaşabilirsiniz. Halı sahaların konumları sayesinde bilmediğiniz yerdeki sahaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 

Halı sahalara atanan yorum yapabilme özelliği sayesinde, spor karşılaşması yaptığınız sahaya düşünce, duygu ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Üstelik beğendiğiniz sahaları favorilerinize katabilirsiniz. Bu sayede arama derdine düşmezsiniz. Sizin düşünceleriniz ve katkılarınız bizim için çok önemli. Mutlaka bize bildirmenizi rica ederiz. Ancak, bütün bunları yaparken, çok sayıda üyesi olan bir topluluk içinde bulunduğunuzu ve sizin de bu topluluğun bir üyesi olduğunuzu lütfen unutmayın.
 

Eğlenin
Burada, avantajlarıyla dolu çok müsabaka var. Bir çok kullanıcı ile maç yaparak stres atabilirsiniz. İş hayatında oluşan problemleri unutun. Evde oluşan sıkıntıları bir kenara bırakın. Oluşturun takımızı ve bir takıma karşı oynamaya başlayın. Sahanı Seç, Kirala ve Keyifle Oyna?
 

Katılın
Sahalara, üyelere ve sisteme yapılan yorumlar paylaşımın en önemli unsurudur. Saygı çerçevesinde yapılan yorumlar, yeni arkadaşlar edinmeniz, deneyimlerinizi paylaşmanız ve eğlenceli zaman geçirmeniz için çok iyi bir yol olabilir. Bu nedenle, lütfen yorum yapmaktan ve keyifle oynamaktan kaçınmayın.